Hakkımızda /

Yazıcı, Fotokopi, Faks ve Plotter Yerinde Servis ve Sarf Malzeme Hizmetleri..

GÜVEN BÜRO SİSTEMLERİ

Canon yazıcı,fotokopi,fax teknik Servisi olarak firmamız 2008'den bu yana hizmet vermektedir.Firmamız Canon'nun yazıcı,fotokopi,tarayıcı ve fax cihazlarının tamir,bakım, gibi sorunlarını giderip sarf malzeme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız Canon'nun ozel servisliğini yapmaktadır..

teknİk ServİSİMİZ

Servisimiz Sabah 08.00 akşam 18.00 kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir
Canon Yazıcı,Fotokopi,Tarayıcı ve fax konusunda Uzman teknik ekibimiz sizlerin ayağına kadar hizmet vermektedir. .
Parça değişimleri tamamen garantimiz altında yapılmaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre canon Yazıcı,Fotokopi Kiralama hizmetide vermekteyiz. canon muadil toner ve Yenileme toner elimizde bulunmaktadır. Sizin ihtiyaçlarınıza göre ekonomik çözümler suna biliyoruz. 

Güven BÜRO SİSTEMLERİNİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Hizmetlerimiz

0 216 365 65 99

YAZICI - PLOTER - FOTOKOPİ - FAX

GÜVEN BÜRO SİSTEMLERİ, 2008 yılından itibaren YAZICI,PLOTER ,FOTOKOPİ ve FAX Cihazlarına Yerinde Teknik Servis Hizmeti veren Özel Teknik Servisdir.

0 216 365 65 99

ORJİNAl ve SARF MALZEME

Güven BÜRO SİSTEMLERİ: Toner Dolumları, Orjinal ve Muadil Toner taleplerinizi FİRMA garantisi ve iş deneyimi ile  hizmetinize sunaçaktır.

0 216 365 65 99

GARANTİLİ PARÇA DEGİŞİMİ

GÜVEN BÜRO SİSTEMLERİ: Yazıcı, PLOTER, FOTOKOPİ ve FAX Cihazlarınızın Yedek Parça ihtiyaçlarını FİRMA garantisi altında karşılamaktadır.

Sit Amet Website

MARKA BAGIĞIMSIZ HİZMETLERİMİZ

canon - brother - Samsung - canon - sharp - panasonic - Oki - lexmark - ricoh - Xerox - Rexrotary - Konica Minolta - Kyocera Yerinde Teknik Servisi